Povolební vyjednávání Zelených a Pirátů ke dni 15. 10. 2018

15. 10. 2018
Tagy
Povolební vyjednávání Zelených a Pirátů ke dni 15. 10. 2018
Povolební vyjednávání Zelených a Pirátů ke dni 15. 10. 2018

Dnes, 15. 10. 2018, se s leaderem naší kandidátky Alešem Stibalem telefonicky spojil leader vítězné ODS Ladislav Chlupáč, který nám nabídl schůzku na zítřejší dopoledne, v rámci níž bychom měli vyjednávat o budoucí podobě litoměřického zastupitelstva. Součástí této schůze budou pochopitelně i zástupci ze Strany zelených, z pozice našich koaličních partnerů. Na tento telefonát jsme vyčkávali poměrně dlouhou dobu, a to vzhledem ke konajícímu se 2. kolu senátních voleb, v nichž Ladislav Chlupáč kandidoval, a směřoval do nich prozatím své veškeré politické aktivity.

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.