Zdeněk Jaroška

Politická příslušnost: nezávislý za Piráty

Zaměstnání: bankéř

Proč kandiduji: Denně slýchám od kamarádů, známých i svých klientů, co všechno je špatně nejen v Litoměřicích, ale i v této zemi. Věřím ale, že stěžování si nestačí. Člověk musí jednat, když chce něco změnit.

Další informace: V Litoměřicích jsem se narodil a žiji zde celý život. Jsem členem Obránců zvířat, kde se čas od času podílím na dobrovolnické činnosti. Moje práce je o lidech. S klienty řeším nejen jejich finance, ale i jejich osobní názory, přání a sny. Lidé mi zkrátka nejsou lhostejní, stejně tak jako zvířata a životní prostředí.

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.