Ing. Zdeněk Černý

Politická příslušnost: nezávislý za Zelené

Zaměstnání: realitní makléř, tuto profesi vykonávám v našem regionu již 25 let.

Proč kandiduji: Není mi lhostejné, co se kolem nás děje. Hodně věcí je možné ovlivnit z pozice běžného občana. Ale mnohem více z politické pozice, a to ať už v dobrém nebo špatném. Proto se aktivně o komunální politiku zajímám a opakovaně pomáhám alespoň svou kandidaturou a samozřejmě prací v orgánech města. Aktuálně jsem členem majetkové komise, předtím jsem působil v komisi bytové. Rád bych na obdobných pozicích pomáhal i nadále.

Další informace: Zajímám se o přírodu, které v rámci svých možností pomáhám, byť třeba jen úklidem odpadků na procházkách. Dále rád sportuji. Sportovních aktivit mám hodně, ale pouze rekreačně.

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.