Michal Ketner

Narodil se 10.12.1990, je člen Rozhodčí komise a Garantem programového bodu Psychotropní látky. Pochází z okresu Litoměřice, ale čas teď tráví v Praze. Vystudoval Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích, poté nastoupil na MFF UK kde studoval Obecnou Matematiku, studium ale po prvním ročníku ukončil a odešel studovat na FF UK obor Logika, kde studuje doteď. Považuje se za velmi liberálního člověka se zájmem o filosofii, matematiku, undergroundovou hudbu a hledání vyšího jsoucna. K Pirátům se přidal, jelikož mu nebyla lhostejná jeho osobní svoboda a nechtěl už jen blbě plkat v hospodě, tak jak to má český národ v oblibě.

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.