Zahájení kampaně

19. 04. 2018
Tagy
Zahájení kampaně
Zahájení kampaně

Česká Pirátská strana – MS Piráti Litoměřicko a Strana zelených – ZO Litoměřice

Vás zvou na tiskovou konferenci ke společnému koaličnímu projektu v litoměřických komunálních volbách 2018.

Setkání se zástupci médií proběhne dne 24.4.2018 od 15.00 hodin v prostorách konferenčního sálu (galerie) Grandhotelu Salva, Mírové náměstí 12, Litoměřice.

Dojde k oficiálnímu podepsání koaliční smlouvy, představení volebních lídrů za Piráty a Zelené, sdělení programových priorit a budou zodpovězeny dotazy k představám o novém uspořádání na litoměřické radnici.

Mgr. Mikuláš Peksa předseda místního sdružení Pirátů a poslanec za Ústecký kraj

PhDr. Lenka Simerská spolupředsedkyně Zelených ZO Litoměřice

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.