Uklízíme Česko

21. 04. 2018
Tagy
Uklízíme Česko
Uklízíme Česko

Spolupráce Pirátů a Zelených začala v Litoměřicích už před samotným uzavřením koaliční smlouvy. Společné zájmy se ukázaly i při akci Ukliďme Česko (Litoměřice), která proběhla 7. dubna a které se zúčastnili zástupci obou stran.

Uklízeli jsme od ulice Liškova po žluté turistické značce směrem k podzemní továrně Richard. Zapojili se nejenom dospělí, ale i děti, které si to užili. Počasí se vydařilo a během dopoledne se podařilo nasbírat opravdu hodně pytlů nepořádku.

Že umíme uklidit přírodu jsem si vyzkoušeli a teď se vrhneme dělat pořádek v politice. Držte nám palce.

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?

Naši lidé

 • Lenka Simerská

  Lenka Simerská

  Nestačí se dívat a pak kritizovat. Na mnoho věcí nestačí ani být občansky aktivní. Pokud chceme něco změnit, je potřeba použít politické nástroje. A proto kandiduji. Litoměřice mají obrovský potenciál být moderním, čistým a zdravým městem. Bohužel ale v mnohém zůstává u slov. Jsem aktivní ve veřejném prostoru poměrně dlouho. Zajímá mě, jak žijeme, co dýcháme, co jíme, jak rodíme a vzděláváme děti, jaké máme podmínky k práci. Pro město chci nabídnout svoje zkušenosti i odbornost.
 • Kateřina Stojanová

  Kateřina Stojanová

  Věřím, že Litoměřice dokáží být místem pro spokojený život obyvatel všech věkových kategorií a proto by každá takováto věková skupina měla mít v našem zastupitelstvu své zastoupení. Můj nízký věk mě zvýhodňuje v tom, že se pohybuji mezi mladými Litoměřičany, znám jejich problémy a tužby s městem spojené a chtěla bych tak být spojkou mezi nimi a vedením města. Jsem přesvědčená, že mladí jsou budoucností našeho města a měli by tak dostat podíl na místním rozhodování.
 • Renata Vášová

  Renata Vášová

  Pokud chci něco ve svém okolí změnit, je třeba se aktivně zapojovat do aktivit a pozic, ze kterých mohu tyto změny ovlivňovat. Otevřenost, transparentnost, diskuse a rozvoj občanské společnosti, solidarity, aktivismu a komunit - tam bychom měli město směřovat.